пʼятниця, 13 жовтня 2017 р.

День, щедрий на свято

У середині осені, 14 жовтня ми святкуватимемо декілька свят одночасно: Покрова Святої Діви Марії, День українського козацтва, День визволення м. Запоріжжя , День захисника України. Усіх чоловіків, хлопців, усіх солдатів, воїнів-захисників привітаємо з цим святом. Завдяки Вам, Вашій мужності ми живемо у вільній країні, незалежній та демократичній. Низький уклін Вам, воїни - захисники!

14 жовтня 1943г - українські воїни форсували річку Дніпро  під Запоріжжям. Багато наших солдат загинуло, визволяючи рідне місто. Оскільки 14 жовтня – це релігійне свято, українці вважають, що завдяки Вищим силам м. Запоріжжя було визволено від полону ворога. Свято Покрови по праву вважають дуже великим релігійним святом. Тому, якщо загадати бажання у цей день, воно має здійснитися! А ще у давнину вважалося - весілля на Покрову - щасливий шлюб. Щаслива та дитина, яка народилася 14 жовтня.
На Покрову можна придивлятися до прикмет, якою буде зима: якщо вітер та дощ - бути ранній зимі з дощами, якщо теплий день - бути врожаю у наступному році.
Голобородько Вероніка

Немає коментарів:

Опублікувати коментар